gremio_03 mahan 11_dsc01298 08_dsc01103

GREMIO DE LA CARNE

Різноманіття кулінарних традицій народів Середземномор’я втілилися в наших м’ясних шедеврах «Gremio de La Carne», що в перекладі з іспанської мови означає – «М’ясна гільдія». Пропонуємо разом з нами здійснити гастрономічне подорож в світ вишуканих і різноманітних смаків м’ясних делікатесів, створених на основі власних ідей і досвіду майстрів теплого узбережжя Середземного моря!

Основою рецептів «М’ясних шедеврів від шефа» стали різноманіття кулінарних традицій народів сонячних регіонів Іспанії і Італії. Там, де культура мешканців просякнута любов’ю до м’ясних сиров’ялених продуктів, і розумінням, що м’ясні делікатеси – це щось більше, ніж просто їжа! При створенні продуктів марки «Gremio de La Carne» використовуються кращі рецепти ковбас, виключно добірне м’ясо вищих сортів і преміальні спеції.

Майстри «Gremio de La Carne» втілили свої професійні ідеї в п’яти категоріях сирокопчених, сиров’ялених і напівкопчених ковбас, сосисках і снеках. Кожен з видів продукції має неповторний, вишуканий смак і вабливий аромат, а також унікальний мозаїчний орнамент на зрізі, що дозволяє кожній господині створити ексклюзивну композицію м’ясної тарілки на святковому столі.

продукти