Що таке ковбаса пеппероні?

Що таке ковбаса пеппероні?

Це відома на весь світ ковбаса, приготована за старовинним рецептом походження якого бере свій початок кілька століть тому в старовинному італійському місті Неаполь, який вважається батьківщиною цього виду ковбаси. Варто відзначити, що пішла назва peperoni від італійського peperone. Причому останнє є нічим іншим, як одним з видів стручкового перцю. Історія походження відомої на весь світ ковбаси починається на території Південної Італії, де салямі готували з давніх-давен. Ця суміш зі свинячого, яловичого і курячого м’яса з пікантним ароматом називалася salsiccia Napoletana piccante. Але одного разу в Америку прибули емігранти з Італії і разом зі своєю культурою, вони привезли і старовинні кулінарні традиції. Вони знайшли своє місце в Новому світі і відмінно там закріпилися, а на континенті з’явився новий вид салямі, який став іменуватися пеппероні.

Багато людей задаються питанням: «а чи можна приготувати пеппероні в домашніх умовах?»

Так – пеппероні можна приготувати і в домашніх умовах, використовуючи класичний рецепт відомий кожному «кухарю-аматору». Якщо ви не знаєте його, то ми з радістю поділимося.

pepperoni

Отже, рецепт з приготування ковбаси пеппероні в домашніх умовах, нам будуть необхідні наступні інгредієнти:

1. Взяти по одному кілограму м’яса яловичини, свинини і курки;

2. В якості спецій необхідно сіль – 5 столових ложок, червоний мелений перець – 1 столова ложка, коричневий цукор – 2 столові ложки, кайенский перець – 1 чайна ложка, мелений аніс – 5 чайних ложок.

3. Для гостроти і особливої пікантності в пеппероні додають мелений часник – 4 зубці, а також аскорбінову кислоту для стабілізації кольору і смаку.

4. Свинячі кишки (черева).

Спосіб приготування:

1. М’ясо нарізаємо невеликими кубиками і відправляємо в морозильну камеру на півгодини.

2. Злегка підморожені продукти перемелюється на м’ясорубці.

3. Додаємо спеції і витримуємо в холоді ще добу.

4. На наступний день свинячі кишки ретельно чистимо і промиваємо, фаршируємо підготовленою м’ясною начинкою, роблячи ковбаски і щільно перев’язуємо кінці шовкової ниткою.

5. Після чого їх підвішуємо в кімнаті з температурою 20 – 25 градусів на 2 дня.

6. Знімаємо і поміщаємо в холодильник на 20 днів.

7. Потім дістаємо і вішаємо в кімнату ще на 15 днів.

Після чого нарізаємо тоненькими шматочками, і насолоджуємося приємним смаком ковбаси приготовленої власними руками.

 
3 385
Поделиться